Pošta
4275
Begunje na Gorenjskem
Begunje na Gorenjskem 15 D, 4275 Begunje na Gorenjskem
Odprto
Delovni čas pošte Begunje na Gorenjskem
Osveženo pred 9 m| Dan | Odpiralni čas |
|---|---|
| PonedeljekDanes |
08:00 - 11:00 12:00 - 15:00 odprto še 2 h 47 m
|
| Torek |
08:00 - 11:00 12:00 - 15:00 |
| Sreda |
12:00 - 14:00 15:00 - 18:00 |
| Četrtek |
08:00 - 11:00 12:00 - 15:00 |
| Petek |
08:00 - 11:00 12:00 - 15:00 |
| Sobota | Zaprto |
| Nedelja | Zaprto |
Storitve
Vročanje cvetlic k LX telegramom
Igre na srečo Loterije Slovenije
Fotokopiranje
Prodaja e-vstopnic
Pogosta vprašanja o pošti Begunje na Gorenjskem (4275)
- Ali je pošta Begunje na Gorenjskem danes odprta?
- Danes je pošta odprta 08:00 - 11:0012:00 - 15:00 in je trenutno odprta.
- Ali je pošta Begunje na Gorenjskem odprta v soboto?
- Ne, ob sobotah je pošta 4275 Begunje na Gorenjskem zaprta.
- Ali je pošta Begunje na Gorenjskem odprta v nedeljo?
- Ne, ob nedeljah je pošta zaprta.
- Je pošta Begunje na Gorenjskem dežurna pošta?
- Ne, pošta 4275 Begunje na Gorenjskem ni dežurna pošta.
- Kje je najbližji paketomat?
- Najbližji paketomat Pošte Slovenije je 4739 Begunje na Gorenjskem, Begunje na Gorenjskem 15 D (0,0 km zračne razdalje), dostopen 24 ur na dan.
- Kakšna je telefonska številka pošte Begunje na Gorenjskem?
- Telefon pošte 4275 Begunje na Gorenjskem: 030 718 567.
Najbližje pošte
Na zemljevid
3.85 km
4248 Lesce · Alpska cesta 37 B
Odprto
4.77 km
4240 Radovljica · Kranjska cesta 1
Odprto
6.15 km
4274 Žirovnica · Žirovnica 4
Odprto
7.43 km
4243 Brezje · Brezje 63 A
Zaprto
7.76 km
4260 Bled · Ljubljanska cesta 10
Odprto
9.18 km
4246 Kamna Gorica · Kamna Gorica 58
Odprto
10.37 km
4291 Tržič · Cesta Ste Marie aux Mines 17
Odprto
11.95 km
4290 Tržič · Predilniška cesta 10
Odprto
12.06 km
4263 Bohinjska Bela · Bohinjska Bela 37
Odprto
12.32 km
4247 Zgornje Gorje · Zgornje Gorje 6 B
Odprto
Storitve
4
Številke
3
Osveženo
9 m